Nedeľný hudobný výlet s Lonely Drifter Karen

Autor: Rado Tomek | 14.5.2010 o 11:30 | Karma článku: 2,02 | Prečítané:  796x

Chcete navštíviť kabaret ako z Weimerskej republiky? Alebo sa na chvíľu premiestniť do parížskej kaviarne či viedenskej cukrárne so Sacher tortou na tanieri? Nemusíte si hneď kupovať letenky ani lístky na autobus či nebodaj cestovať v čase. Atmosféru týchto a mnohých iných kútov Európy vám ponúkne koncert medzinárodného zoskupenia Lonely Drifter Karen už túto nedeľu v bratislavskom Nu Spirit Bare.

Koncert je súčasťou série NouveauNu Nights, ktoré v spolupráci s Nu Spirit pripravuje agentúra Vresk. Ich cieľom je spríjemniť fanúšikom dobrej alternatívnej hudby čakanie na ďalší ročník rovnomenného festivalu plánovaný na október.

karen1.jpg

Začiatky Lonely Drifter Karen sa datujú do roku 2006, keď sa viedenská rodáčka Tanja Frinta presťahovala do Barcelony. Tam sa stretla s talianskym bubeníkom Giorgiom Menossim a španielskym klávesákom Marcom Meliá Sobreviasom. Už na jar 2008 medzinárodné zoskupenie vydáva svoj prvý album, ktorý sa stretol s veľmi priaznivým ohlasom kritikov a publika. V marci triu vyšlo druhé CD Fall of Spring, ktoré skupina na aktuálnej koncertnej šnúre predstavuje.

Zvuk Lonely Drifter Karen sa nedá zaškatuľkovať. Pripravte sa na flamenco, kabaret, avant-pop a mnoho ďalších štýlov, ktoré divákovi ponúknu naozaj nevšedný hudobný zážitok. Nenechajte si ho ujsť a rezervujte si miesto na 0905/865566. Kapacita "starého" Nu Spirit Baru, ktorý nájdete na Medenej 16,  je totiž limitovaná.

nouveau.jpg

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Potvrdil smrť stoviek Rusov pri útoku amerických vojsk v Sýrii. Teraz je mŕtvy

Maxim Borodin ako číslo vo vražednej štatistike.


Už ste čítali?